У філармонії виконають Легенду про Йосипа Штрауса

Львівська обласна філармонія відкриває новий концертний сезон. Його особливістю є те, що Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний молодіжний симфонічний оркестр “INSO-Львів” та Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” представлять цикл концертів, приурочених саме до відкриття сезону. Про це сьогодні, 15 вересня, стало відомо під час прес-конференції – “Відкриття концертного сезону обласної філармонії 2015-2016”.

Новий концертний сезон розпочнеться 17 вересня програмою “United by Music a Better World” (“Об’єднані музикою заради кращого світу”) від Молодіжного академічного симфонічного оркестру “INSO-Львів”. Шанувальникам класичної музики будуть представлені твори композиторів різних країн, ретроспектива німецької музики від Ріхарда Штрауса до сучасної української композиторки Світлани Азарової. Так, музичний твір Ріхарда Штрауса “Легенда про Йосипа” в Україні виконуватиметься вперше, про це повідомила Анна Скрильова, диригент з Німеччини, ініціатор європейського руху “Classic for Peace” (Класика заради Миру). Допомагати Анні скриньовій буде молодий талановитий тубіст з Німеччини – Оле Хайланд.

Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” представить два концерти. 20 вересня оркестр з львівським трубачем Андрієм Наконечним презентуватиме на концерті єдину в Україні клапанну трубу. На концерті звучатиме музика епохи класицизму Антона Кожелуха та Йозефа Гайдна. 23 вересня – вперше у Львові буде зіграно всі скрипкові концерти Йогана Себастіана Баха у супроводі бандури, яка виконуватиме партію клавесина.

Своєю чергою Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії 24 вересня розпочне сезон концертом для фортепіано з оркестром у виконанні заслуженої артистки України Оксани Рапіти, диригент та художній керівник – Ілля Ступеля. В продовження вечора, звучатиме сюїта Миколи Римсього-Корсакова “Шахерезада”. На завершення – симфонічна сюїта “Luta eVida” Рікардо Кальдероні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *