Відкрила кордони Йорданія

Україна потрапила до переліку країн, громадян яких пустять до Йорданії.

Національний центр з безпеки і кризового управління Йорданії дав дозвіл на відновлення міжнародних рейсів в Міжнародному аеропорту «Королева Алія» (32 кілометри на південь від Аммана, столиці Йорданії), починаючи з 8 вересня.

Відзначається, що з самого початку відкриття було заплановано на 6 серпня, але було відкладене через новий спалах COVID-19.

При цьому Йорданія відкриється не для всіх, а тільки для туристів з 43 країн, які додатково будуть класифіковані на три категорії: червоні, жовті та зелені – залежно від масштабу спалаху COVID-19 в межах їх власних кордонів.

До переліку «зелених» потрапили 15 країн: Канада, Кіпр, Чехія, Данія, Греція, Гонконг, Угорщина, Литва, Малайзія, Марокко, Польща, Швейцарія, Таїланд, Туреччина і Туніс. Туристи з цих країн повинні будуть по прибуттю в Йорданію пред’явити результати негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до вильоту. По прибуттю вони пройдуть ще один ПЛР-тест. При негативному результаті «зелені» мандрівники звільняються від карантину.

До переліку «жовтих» потрапили 7 країн: Алжир, Австрія, Німеччина, Італія, Мальта, Нідерланди та ОАЕ. Гості з цих країн також повинні будуть двічі пройти тест на коронавірус – перед вильотом і після прильоту. Однак незалежно від результатів аналізів, всі вони будуть відправлені на стаціонарний карантин терміном на сім днів, а потім на домашній карантин ще на сім днів.

Ще 20 країн, в тому числі Україна, потрапили в “червоний” список: Бахрейн, Бельгія, Франція, Ірак, Кувейт, Ліван, Лівія, Оман, Катар, Румунія, Росія, Саудівська Аравія, Іспанія, Великобританія, Україна, США, Єгипет, Судан, Сирія і Ємен. Туристи з цих країн також повинні будуть здати тести на коронавірус перед вильотом і після прильоту, і незалежно від результатів тестування будуть відправлені на інституційний карантин терміном на сім днів, а потім на домашній карантин ще на сім днів з відстежуючим браслетом.

Інші вимоги до в’їзду в Йорданію:

Всі мандрівники повинні заповнити онлайн-форму “Декларація про подорож до Йорданії” перед поїздкою.
Всі мандрівники повинні внести передоплату в 56 доларів за проведення тесту COVID-19 після прибуття. Оплата буде проведена під час заповнення “Декларації про поїздку до Йорданії”.
Встановити додаток Aman.jo на своєму мобільному пристрої.
Надати докази того, що ви проживали в країні від’їзду не менше 14 днів.
Надати підтвердження туристичної страховки, яка покриває лікування від COVID-19.
Громадянам України для візиту до Йорданії потрібна віза. Оформити її можна за 2-3 дні в посольстві або ж отримати прямо в аеропорту чи на кордоні. Вартість такої візи – 57 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *