Вперше в світі: Битва оркестрів в Україні

12 березня в Києві відбудеться черговий тур і презентація проекту “Битва оркестрів”, в якому візьмуть участь київські та харківські музиканти.

На сцені Жовтневого палацу змагатимуться Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів під проводом Народного артиста України Віктора Гуцала та Харківський симфонічний оркестр “Віртуози Слобожанщини” під керівництвом диригента Тараса Куценка.

Оркестри виконають авторські твори, відомі національні композиції та світові хіти. Музику супроводжуватимуть хореографічні постановки, світлове шоу та спів вокалістів.

Проект “Битва оркестрів” розпочався навесні 2015 року. За словами організаторів, подібних заходів немає ні в Україні, ні за кордоном. Учасниками “Битви” вже стали оркестри з Одеси та Харкова.

Київський ансамбль НАОНІ – це єдиний професійний оркестр українських народних інструментів, який виконує музику різних регіонів України. А “Віртуози Слобожанщини” є першим професійним симфонічним оркестром держави, котрий розвиває класичне мистецтво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *