Американець провів 66 днів на човні у відкритому морі

Американець провів 66 днів на човні у відкритому морі

Американські ЗМІ повідомляють про чудесне спасіння чоловіка, який пропав безвісти в морі більше двох місяців тому. Як повідомляє CNN, 37-річний житель Південної Кароліни, що відправився на рибалку ще наприкінці січня, провів на човні 66 днів, харчуючись сирою рибою і дощовою водою.

У четвер, 2 квітня, вертоліт берегової охорони США, який вилетів в море біля берегів Північної Кароліни за сигналом з німецької вантажного судна, помітив самотнього чоловіка на перевернутому човні в 320 кілометрах від берега. Потерпілого підняли на борт вертольота і доставили в лікарню. Як з’ясувалося, Луїс Джордан зник ще наприкінці січня, коли вирушив на риболовлю на 10-метровому парусному човні.

Чоловік вийшов в море 23 січня, після чого сім’я втратила з ним зв’язок. 29 січня його батько Френк Джордан звернувся до влади із заявою, що вже тиждень не отримував жодних звісток від сина. Ще через тиждень Луїс Джордан був оголошений зниклим безвісти. Пошуки, які почалися 8 лютого, тривали 10 днів, однак виявилися безуспішними.

Берегова охорона розповсюдила повідомлення про зникнення людини по всьому Атлантичному узбережжю США, від Нью-Джерсі до Майамі, проте ніяких слідів зниклого виявити не вдалося. Близько 13:30 у четвер, 2 квітня, надійшов сигнал з німецького контейнеровоза, що проходив в 200 милях (близько 320 кілометрів) від узбережжя Північної Кароліни: моряки вантажного судна повідомили про людину, яка терпить лихо у відкритому морі. Вертоліт доставив Джордана в одну з лікарень Північної Кароліни, де у нього діагностували травму плеча, про інші травми не повідомляється.

Як з’ясувалося, в якийсь момент після виходу в море у парусника Джордана зламалася щогла, після чого він перекинувся. Весь цей час чоловікові довелося харчуватися сирою рибою і пити дощову воду, щоб вижити. При цьому протягом усього часу пошуків в берегову охорону надходили повідомлення про чоловіка на човні, що перевернувся, однак ніхто не міг вказати навіть приблизні координати і підтвердити свою інформацію.

Поліція також перевіряла банківські рахунки чоловіки, підозрюючи, що він міг таємно повернутися на берег і навмисне зникнути з поля зору родичів, однак не виявила ніякої підозрілої активності.

Знайомі відгукуються про Джордана з винятковою теплотою: Джефф Уїкс, керуючий човновим причалом, де невдачливий моряк багато місяців займався реставрацією свого парусника 1950-х років, називає його “ласкавим гігантом”, що не дивно при зростанні під 190 см і вазі за 100 кг. “Я не зустрічав більш уважної і ввічливої людини, ніж Луїс”, – повідомив журналістам Уїкс.

Раніше Джордан займався переважно каботажним плаванням і, за даними ЗМІ, не володів необхідними навичками для виходу у відкрите море

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *