Безвіз із державою у Тихому океані підписала Україна

Україна підписала угоду про спрощення візового режиму з Маршалловими островами. Угода набуде чинності після виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Як повідомила прес-служба посольства України в США в Facebook, документ у посольстві підписали тимчасовий повірений у справах України в США Андрій Яневський і посол Маршаллових островів у США Джеральд Закіос.

“Українцям досить буде мати дійсний український закордонний паспорт, щоб абсолютно вільно без віз протягом 180 днів (за умови, що одне перебування не перевищуватиме 90 днів поспіль) з моменту в’їзду перебувати на території Маршаллових островів”, – повідомили в посольстві.

Відзначимо, Маршаллові Острови є асоційованою зі США державою в Тихому океані. Вона є однією із найменших держав світу. Кабмін України проголосував за безвіз з цією країною 17 листопада.

Раніше Україна домовилася про взаємне скасування з 13 листопада візового режиму із карибською острівною державою Домінікою. .

Нагадаємо, Кабінет міністрів у наступні 5 років планує розширити перелік безвізових країн ще 14 державами. В основному це офшори. До цього Україна встановила дипломатичні відносини з карибським офшором.

Також Україна підписала угоду про безвізовий режим із Колумбією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *