Черкащина: посол Індії хоче знімати індійські фільми

Після зйомок в область може збільшитися потік туристів. Про співпрацю голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко і Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті говорили під час сьогоднішньої зустрічі.

Індійський посол вперше на Черкащині, проте вже встиг помітити, що вона є серцем України.

“Я хотів би, щоб Черкащина була культурним центром між Індією та Україною. Я вже дуже багато часу займався тим, щоб привезти індійську фільмоіндустрію в Черкащину. І зараз я бачу, що це треба робити. Нещодавно знімався фільм в Індії, в якому є локації зі Львова. Протягом 2017 року ми плануємо закінчити від 6 до 7 проектів, в яких є зйомки в Україні. І як тільки вони завітають в Черкаси, я хотів би, щоб ви надали їм всебічне сприяння”, – зазначив посол.

Також він зауважив, що зйомки індійських фільмів в Україні і зокрема на Черкащині збільшать потік туристів до нашого краю.

“Ви знаєте, що в Індії проживає 1,25 мільярда людей. Багато хто дивиться фільми, і як тільки у фільмі побачать якесь красиве місце, то захочуть приїхати туди. Тобто в Черкаси поїдуть туристи”, – наголосив Манодж Кумар Бхарті.

За його словами, вже є вдалі приклади з таким країнами як Бразилія, Туреччина: після зйомок в них індійських фільмів туди значно збільшився потік туристів з Індії.

У свою чергу голова ОДА Юрій Ткаченко відзначив, що це дуже цікава ідея, і вони зі своєї сторони складуть перелік тих місць на Черкащині, які б могли стати цікавими для зйомок фільмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *