Фестиваль опен-ейр Polyana Music Festival

Перший масштабний опен-ейр фестиваль в Карпатах відбудеться в долині р. Пеня, поблизу села Поляна Свалявського району, з 9 по 11 вересня. Polyana Music Festival – дві сцени з 16-годинною щоденною програмою, на якій виступлять відомі українські та світові виконавці. На музичне дійство запрошують і полтавців.

Найбільш очікуваний концерт першого дня фестивалю – Deep Forest. Саме Deep Forest вважаються засновниками стилю world music. На їхньому рахунку премії Grammy, WMA, а також 11 альбомів, останній з яких вийшов у 2016 році. Це буде перший концерт Deep Forest в Україні.

Ната Жижченко, Onuka: “Моя перша в житті касета – це Deep Forest. Я навіть уявити не могла, що почую їх лайвом. На фестивалі ми будемо виступати на одній сцені. Це щастя і це – велика честь”.

9 вересня на Main Stage: Deep Forest, Onuka, SHUMA, Go-A, Sun Groove.

Другий день фестивалю – подарунок для фанатів Chicane. Практично кожен сингл Chicane потрапляє в топ британських чартів. Євгенія Стрижевська, ідеолог Polyana Music Festival: “Так, Chicane з нами завжди – в наших плеєрах, на радіо. Але його лайв – ось справжнє свято”.

10 вересня на Main Stage: Chicane, Cepasa, Sexy Suicide,Morphom, TonikaDJBand

На Night & Day Stage вночі виступлять відомі українські DJ: Derrick, Louder Than Words, Votuma, Vitaminka, Veronika, Woodman, Ground, Dub Ro. Легендарну колекцію пітерських вінілів представить знаменита Lena Popova.

Концепція денної програми вибудувана, виходячи з трьох посилів: слухати, рухатися, вчитися. Барабани, укулеле, вокали, майстер-класи, вініл, танці, розмови – все при світлі дня на Polyana Music Festival.

Night & Day Stage – вхід вільний.

Також на фестивалі будуть працювати ярмарки та фуд-корти. Проживання доступне в готелях і садибах курорту Поляна або в кемпінгу.

Polyana Music Festival почне свою роботу 9 вересня о 14:00.

Завершення роботи фестивалю – 12 сентября о 04:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *