Як святкуватиме День міста Одеса

Як святкуватиме День міста Одеса

Цього року святкувати будуть не тільки 221 рік народження Одеси, але й 600-річчя першої письмової згадки про порте Качибей (Хаджибей).

За традицією в День міста 2 вересня відбудеться покладання квітів до пам’ятників почесним громадянам Одеси, урочиста церемонія підняття прапора на Думській площі і відкриття нових зірок на Алеї Зірок міста Одеси, гала-концерт на Потьомкінських сходах і незвичайний феєрверк з музичним супроводом.

Цьогоріч 2 вересня відбудеться відкриття музею-квартири знаменитого одесита Леоніда Утьосова.

Ряд заходів у рамках святкування Дня міста присвячено 600-річчю першої писемної згадки про порт Качибей. Цій даті приурочено спектакль open air “Хаджибей”, який пройде 1 вересня на площі біля колонади на Приморському бульварі.
Також 1 вересня в загальноосвітніх школах, школах естетичного виховання міста пройдуть тематичні класні години. У Центральній міській бібліотеці ім. І. Франка відбудеться круглий стіл, а у всіх міських та шкільних бібліотеках – книжкові виставки, тематичні зустрічі.

Також в числі основних урочистих заходів в рамках святкування Дня міста відбудуться: IV Одеське бієнале сучасного мистецтва; проект “Manifesto”; презентація одеського календаря “Вулиця Преображенська” і виставкового проекту А. Гайструка “Миротворчість. Шлях надії “; святкові концерти духових оркестрів у всіх районах міста; всеукраїнський фотоконкурс “Місто біля моря”; фестиваль одеської музики “Утьосов фест”; концертна програма, присвячена 25-річчю “Всесвітнього клубу одеситів” та багато іншого.

Вулицями міста проїде екскурсійний трамвайчик зі святковою концертною програмою Одеського муніципального оркестру духової музики ім. А. Саліка.

Для любителів спорту будуть організовані “Козацькі забави”, Кубок Чорного моря з багаторазового жиму, баскетбольний турнір “Стрітбол” та інші.

У всіх районах міста відбудуться святкові концерти за участю творчих колективів, майстер-класи та виставки-ярмарки прикладної творчості, флешмоби, сільськогосподарські ярмарки, розважальні програми для дітей, ігрові атракціони та багато іншого.

Детальний план заходів щодо святкування Дня міста Одеси у 2015 році Ви можете знайти на нашому сайті в рубриці “Пізнавальні статті”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *