Єгипет: екскурсії по країні туристам заборонили

Єгипет: екскурсії по країні туристам заборонили

На тих туристів, хто зібрався в серпні відпочити на єгипетських курортах, окрім 40-градусної спеки, чекає ще одна неприємність. Влада заборонила іноземцям переміщатися по країні далі від свого місця відпочинку.

Це означає, що не вийде вирушити на екскурсію до пірамід Гізи, в Долину царів або в круїз по Нілу. По суті, далі за пляж готелю не вибратися. Та й нікуди особливо: з урахуванням заборони на скупчення людей обмежена робота дискотек, розважальних центрів. Багато готелів відмовилися і від послуг аніматорів, оскільки розважальні активності на пляжі або в басейні повинні бути мінімізовані.

І хоча кількість випадків зараження коронавірусом у країні зменшується, влада вирішила заборонити переміщення іноземних туристів по країні. На який термін вводяться ці обмеження — не відомо.

Федерація туристичних палат Єгипту вже розіслала попередження туристичним компаніям і готелям про заборону екскурсій та інших поїздок по суходолу, морю або повітрю за межі курортних провінцій.

Як повідомлялося, з 1 липня Єгипет відновив в’їзний туризм у провінціях, де зафіксована найменша кількість хворих на коронавірус. Це курорти Південного Синаю (Шарм-ель-Шейх, Дахаб та інші), західного узбережжя Червоного моря (Хургада, Марса Алам) і Марса Матрух на Середземному морі.

До речі, за даними Міністерства іноземних справ, для українців зараз доступні для відвідин тільки 38 країн світу. А без довідок та інших обмежень приймають лише сім: Велика Британія, США, Білорусь, Туніс, Єгипет, Туреччина і Болгарія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *