Літні фестивалі Івано-Франківська: анонс

На початку червня на площі Ринок відбудеться Всеукраїнський конкурс дитячої популярної музики “Карпатські соловейки”.

3 червня у міському парку ім.Шевченка відкриття свята до Дня захисту дітей. Дітям обіцяють дуже веселі велосипедні перегони, тільки організатори надіються, щоб погода не підвела. Дітвора зможе будувати міста з картону, читати, бігати, гратись.Тож не зволікайте і обов’язково приходьте!

14-18 червня фестиваль сучасного мистецтва завітає у Прикарпаття. Він запрошує у вільний мистецький порт Франківська. Запрошено багато зірок, а на святі буде велика кількість персонажів і захопливі дійства. Чекати не довго!

7 липня запалена “Купальська ватра” відкриє дослідний фестиваль “Купальська ніч”. На гостей чекатимуть виступи молодіжних гуртів. А хтось може і облюбувати якийсь виріб народних майстрів на ярмарці. Програма буде різноманітна, кожен може собі знайти щось до вподоби.

22-23 серпня запрошує ярмарка-фестиваль “Меди Прикарпаття” всіх бажаючих покуштувати мед і продукти бджільництва. Відбудеться вона в центрі міста на Вічевому майдані, що на площі Ринок. Тут можна буде отримати корисні поради чи обмінятись досвідом.

У серпні пройде фестиваль “Все українське на новий лад”. Обіцяють виступ талановитої молоді, мелодії української сучасної музики та знайомство з новими іменами. Фестиваль покликаний підняти престиж українських традицій і пісень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *