Мережа велопрокату може з’явитися у Києві

Створити мережу велопрокату планують за допомогою інвесторів. Про це повідомляють у Київській міській державній адміністрації.

“Інвестиційна комісія КМДА включила проект створення велосипедної інфраструктури у Києві з першою чергою на велосипедному маршруті “Житловий масив Троєщина – Європейська площа” до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій. Це передбачає, зокрема, створення розгалуженої мережі “bike-sharing” – вело прокату”, – йдеться в тексті.

У Київському інвестиційному агентстві інформують, що надалі будуть розроблені умови проведення інвестиційного конкурсу для потенційних інвесторів цього проекту.

“Вike-sharing” (або система спільного використання велосипедів, велопрокат) — це система прокату, що дозволяє орендувати велосипед на одній з автоматизованих станцій, а після поїздки повернути велосипед у будь-який пункт прокату, встановлений у цьому ж місті. Подібні програми успішно існують у багатьох європейських і північноамериканських містах.

У КМДА нагадали, що наразі завершується будівництво першого веломаршруту “Житловий масив Троєщина — Європейська площа”. Загальна довжина маршруту складе 21,6 км.

Також наприкінці липня у Києві на Поштовій площі встановили велопарковки, а також відкрили нові велодоріжки на проспекті Григоренка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *