Подорожуй і збирай сувеніри по всьому світу

Подорожуй і збирай сувеніри по всьому світу

В останні роки все більше людей час від часу намагаються подорожувати. Але, слід зазначити, що де б людина не була, в якій країні, завжди виникає одне питання, що купити на пам’ять, які привезти сувеніри з Китаю друзям, що купити дружині в Індії, дітям в Латинській Америці і так далі.

Слід зазначити, що оригінальний сувенір, який відповідає культурі країни, в якій ви його купили, нагадуватиме вам постійно про ваші подорожі. Роки будуть проходити, ви старіти і щорічно відкривати для себе нові країни, але поглянувши на свої сувеніри придбані в країнах, які ви відвідували, у вас виникнуть приємні асоціації та спогади про ці країни.

Спогади — це також певною мірою сувеніри, але ці сувеніри завжди з вами. Де б ви не були, завжди можете сісти, йти чи прилягти і згадати минуле — минулі поїздки, старі знайомства, друзів у далеких країнах на інших материках і континентах Землі, пригоди, які з вами траплялися, сміх і сльози, які у вас викликала країна, яку ви свого часу відвідували. Також, на відміну від реальних фізичних сувенірів, віртуальні сувеніри — спогади — це такі сувеніри, які ніколи не загубляться, які ви ніколи не втратите. Переїзди й роки не страшні для них, бо вони завжди з вами — у вашому серці, у вашій душі і ваших спогадах.

Тому вибираючи сувеніри для друзів, дружини, дітей і знайомих, не забувайте і про себе. Подивіться якомога більше всього цікавого в країні, в яку вам довелося потрапити, тому що це і буде сувенір для вас. І що найцікавіше, що цей сувенір ні для кого не буде таким цінним як для вас. Тільки ви завжди зможете відчути від нього тепло. Тільки вам цей сувенір зможе підняти настрій, а, можливо, й змусити занудьгувати або навіть пустити сльозу.

Отже, подорожуйте по світу, підкорюйте країну за країною і не зупиняйтеся ніколи. У подорожах купуйте сувеніри для всіх, хто, на жаль, не має можливості з вами подорожувати по світу, а повинен працювати, займатися справами у себе на батьківщині. Також ніколи не забувайте набрати якомога більше сувенірів особисто для себе — відвідати якомога більше країн, і різних архітектурних, культурних і кулінарних пам’яток народів світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *