Що подивитися туристу в Римі: куди варто сходити

Фонтан Треві

Рим – місто, яке багате на історію та культуру. Щоб максимально насолодитися його красою, слід скласти план маршруту та обрати ті місця, які вас цікавлять найбільше. Однак, є деякі місця, які необхідно відвідати, щоб отримати повну картину Риму.

Колізей

Це одне з найбільш відомих місць у Римі, яке приваблює туристів з усього світу. Колізей – це амфітеатр, який був зведений у 80-х роках І століття, і є найбільшим пам’ятником античної культури у Європі. Тут проводились бої гладіаторів, змагання та інші розваги. Сьогодні Колізей – це одне з найбільш відвідуваних місць Риму, яке обов’язково слід відвідати.

Римський Форум

Це було серце стародавнього Риму, де збиралися громадські діячі та відбувалися важливі події. На території Римського Форуму збереглися руїни античних будівель, таких як Тріумфальна арка, храми та колони.

Ватикан

Ватикан – це місто-держава, яке є резиденцією Папи Римського. Тут знаходяться найважливіші культурні та релігійні пам’ятки Риму, такі як Сикстинська капела та Базиліка Святого Петра. Вхід на територію Ватикану є платним, але це не заважає туристам відвідувати це місце.

Південна округа Трастевере

Трастевере – це чудова район Риму, який розташований на південному заході від Тібру. Тут можна відчути справжню італійську атмосферу, відвідавши мальовничі вулички з незвичайними назвами та вікнами з квітами. У Трастевере можна знайти багато ресторанів та кафе з національною італійською кухнею та смачними винами.

Фонтан Треві

Це найбільший та найвідоміший фонтан у Римі, який був зведений в XVIII столітті.

Пантеон

Пантеон – це один з найкращих прикладів архітектури давнього Риму, який відомий своїм куполом з отвором на вершині. Він датується II століттям н.е. і відомий своєю симетрією, а також прекрасними мозаїками та скульптурами. Пантеон слугував місцем поклоніння багатьом богам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *