“Сніговий фестиваль” відкривається в Японії

В Японії відкривається знаменитий фестиваль скульптур зі снігу та льоду “Юкі Мацурі” (“Сніговий фестиваль”).

67-й “Сніговий фестиваль” пройде в місті Саппоро на острові Хоккайдо. Триватиме виставка снігових скульптур з 5 до 18 лютого. Організатори очікують, що цього року захід відвідають більше двох мільйонів людей.

У рамках фестивалю також пройде конкурс на кращу статую зі снігу та льоду. На виготовлення конкурсного експоната командам з Австралії, Індонезії, Китаю, Латвії, Польщі, Сінгапуру, США, Таїланду, а також з Гаваїв і південнокорейського Теджон відводиться чотири дні. Учасники міжнародного конкурсу вже поділилися своїми планами. Так, австралійці мають намір вирізати зі снігу та льоду гігантську казкову жабу. Індонезійці покажуть силу стихії, зобразивши хвилю цунамі, латвійці представлять філософську концепцію “Міст”.

Спробувати себе льодовими скульпторами зможуть і звичайні відвідувачі. На офіційному сайті фестивалю розміщена інструкція про те, як створити кращий твір льодового мистецтва.

Організатори попередили учасників і гостей про те, що в Японії діє заборона на використання безпілотників без особливого дозволу в людних місцях. Штраф за порушення складе 500 тисяч єн, або близько 4,1 тисячі доларів.

Перший “Сніговий фестиваль” в Саппоро пройшов в 1950 році. Тоді захід відвідали трохи більше 50 людина, а експозицію виставки склало шість снігових скульптур. Планувалося, що фестиваль відверне японців від тягот наслідків Другої світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *