Тадж-Махал для туристів відкрила влада Індії

Тадж-Махал для туристів відкрила влада Індії

Влада Індії з 16 червня відкрила Тадж-Махал та інші історичні пам’ятки й музеї, що були зачинені через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу.

Усі пам’ятники, музеї та визначні пам’ятки, які охороняються владою Індії, запрацювали. Згідно з наказом, 3693 пам’ятки й 50 музеїв всією країною “будуть вітати туристів і відвідувачів”.

Зазначається, що пам’ятники були закриті приблизно на два місяці через пандемію COVID-19. Розпорядження про відкриття було видано 14 червня Археологічною службою Індії (ASI). Розпорядженням від 15 квітня ASI закривала ці пам’ятники до 31 травня через різке збільшення числа випадків захворювання на COVID-19.

Торік усі пам’ятки та об’єкти також закривали з 17 березня до липня, а з середини літа їх можна було відвідувати зі збереженням соціальної дистанції та носінням масок. Такі правила зберігалися до кінця року.

У вересні влада Індії відкрила для відвідування мавзолей Тадж-Махал через шість місяців після закриття на тлі пандемії коронавірусу.

Зростання кількості нових випадків захворювання на COVID-19 в Індії розпочалося 5 квітня. 13 квітня Індія випередила Бразилію і стала другою країною серед переліку країн, які найбільше постраждали від пандемії.

5 травня Індія оновила добовий рекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19 за добу.

Всесвітня організація охорони здоров’я класифікувала варіант COVID-19, виявлений в Індії, як штам, що викликає “глобальну стурбованість”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *