Тривожний сигнал для туризму: Єгипет і Туреччина можуть швидко інфікуватися

Єгипет і Туреччина можуть швидко інфікуватися

Для туризму в черговий раз пролунав тривожний сигнал, пов’язаний з ковідом — до Європи прийшов новий штам Covid-19 під назвою “Кракен”, а це швидше за все означає, що європейські туристи завезуть його на курорти Єгипту та Туреччини, які у 2022 році повністю зняли всі обмеження. У результаті деякі експерти побоюються, що може повторитись ситуація напередодні першої хвилі коронавірусу, коли Туреччина намагалася ігнорувати ситуацію до останнього — і це призвело до закриття напряму та введення суворих карантинних заходів у всіх готелях.

Наразі “Кракен” поширюється територією США. Також випадки вірусу зафіксовано у Данії, Франції, Австрії, Нідерландах, Німеччині, Італії, Іспанії, Швеції, Ісландії, Бельгії, Чехії, Португалії та Ірландії. При цьому “кракен” швидкий поширюється, “швидше за все тому, що він має деякі переваги перед домінуючими нині омікрон-штамами”, зазначають експерти.

У результаті є ризик, що протягом найближчого місяця “Кракен” пошириться Європою, а з європейцями, що подорожують, — і далі. Насамперед, до Туреччини та Єгипту, куди з Європи масово вирушають туристи. Саме таким чином цей вірус може бути завезений і до України. Поки що, втім, кракен, за офіційними даними, на території нашої країни не виявлено. До речі, приблизно в цей час три роки тому вся ця історія з коронавірусом і почалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *