Відпочинок в Туреччині: поради

В будь-який період часу Туреччина манить на свої території туристів, щоб ті відвідали і вдихнули цю атмосферу. Варто пам’ятати кілька порад при відпочинку в цій країні.

У разі прийняття рішення, скористатися громадським транспортом, потрібно в касі купити електронний квиток. Він дозволяє здійснити поїздку всіма видами транспорту і надає вам знижку в разі пересадки з одного транспорту на інший. Цей квиток обійдеться вам в 2 фунти, за одну поїздку, що є відносно прийнятною ціною.

Рейкові покриття, обладнані по всьому місту служать для переміщення трамваїв і метро. Цей тип транспорту – один з найшвидших в Туреччині. Уникайте водіння власного і орендованого автомобілів. У поселеннях цієї країни дуже велика інтенсивність і навіть місцевим жителям не завжди вдається впоратися з керуванням.

Дзвінки з Туреччини обходяться абонентам дуже дорого. Скористатися телефоном в номері готелю теж не з дешевих послуг. Пропонуємо більш детально дізнатися розцінки на роумінг у оператора вашого зв’язку. На щастя велика кількість готелів надають послугу Wi-Fi. Використання інтернету – альтернативне рішення, якщо у вас є ноутбук, планшет або смартфон.

Що стосується їжі, на міських вулицях вас чекають намети з продуктами і численні кіоски. Не соромтеся пробувати різні страви, і смак чудовий, і ціна розумна.

Гарного відпочинку! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *