Wizz Air Ukraine припиняє свою діяльність

Wizz Air Ukraine припиняє свою діяльність

Wizz Air Holdings (разом з дочірніми компаніями, “Wizz Air” або “Група”) повідомляє про те, що буде продовжувати реструктуризацію діяльності в Україні. З 20 квітня 2015 року, Wizz Air Hungary буде виконувати 8 рейсів в Україну та з України. 4 червня 2015 року відбудеться відкриття бази в Києві, на якій буде базуватись один літак Airbus A320. Також 20 квітня “Візз Ейр Україна”, авіакомпанія, яка наразі виконує 16 рейсів двома літаками, припиняє свою діяльність.

На жаль, ми були змушені прийняти таке рішення через тривалу напруженість у Східній Україні, девальвацію та нестійкість української гривні, обмеження платежів постачальникам у зв’язку з контролем за іноземною валютою і невизначеність нових порядків для авіації та обмеження, що можуть бути цим викликані. Як повідомлялося раніше, Wizz Air Ukraine вже скоротила кількість літаків з чотирьох до двох у першій половині 2014-го року, слідом за скороченням кількості літаків, що базуються в Києві, та призупиненням роботи в Донецьку.

Два літаки, що лишилися в Києві, будуть переміщені. Wizz Air Hungary відкриє нову оперативну базу в Києві з одним літаком.

Ми розпочали процес виплати відшкодувань за скасовані рейси і просимо всіх клієнтів Wizz Air Ukraine частіше перевіряти свої поштові скриньки, тому що всі новини про відшкодування будуть надсилатися електронною поштою на адресу, вказану під час бронювання.

Телефонуйте нам тільки в разі потреби, оскільки наші лінії Інформаційно-довідкового центру перевантажені, і час очікування став набагато довше! Спеціальні номери нашого Інформаційно-довідкового центру:

+380 44 206 4888
Доступні мови: Українська і російська
Години роботи: з 7:00 до 21:00 (CET)

  • 48 22 432 4867
    Доступні мови: Чеська і польська
    Години роботи: з 8:00 до 22:00 (CET)

+36 1 677 7139
Доступні мови: Англійська, французька, німецька, угорська, італійська, румунська, іспанська
Години роботи: з 8:00 до 22:00 (CET)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *