Місто-скат представив французький архітектор

Місто-скат представив французький архітектор

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

На відміну від більшості концептів-попередників, французький проект City of Meriens призначений не для життя або розваги для людей, а для наукових досліджень. При габаритах 900х500 метрів, це місто зможе вмістити в себе десятки лабораторій, житлових і громадських приміщень в яких зможуть оселитися тисячі науковців, викладачів і студентів, які займаються океанологією. City of Meriens дозволить всім їм працювати прямо в море.

Згідно концепту, плавуче місто City of Meriens повинно бути абсолютно екологічно чистим. Рухатися воно буде за рахунок водяних турбін. Все необхідне для виживання і роботи знаходиться на ньому, City of Meriens буде отримувати з природних джерел. Прісна вода випаровуватиметься з морської, а електрика буде вироблятися генераторами, що працюють від сонячних батарей і водяних турбін.

Крім усього іншого, плаваюче місто французького дизайнера буде портом для науково-дослідних кораблів і субмарин. На верхніх ровнях City of Meriens будуть розташовуватися вертолітні майданчики, прямо під якими будуть організовані ангари. Зроблені вони будуть за тим же принципом, за яким їх створюють на бойових авіаносцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *