Mitsubishi Pajero: фінальна версія легендарного авто

Непереможний 12-кратний чемпіон знаменитого ралі Дакар-Париж, кращий з усіх відомих на сьогодні позашляховиків – Mitsubishi Pajero завершує свою визначну історію. Про це оголосили в корпорації Mitsubishi Motors Corporation. Без сумніву, далеко не одна скупа чоловіча сльоза з’явиться з цієї причини, адже кількість фанатів та шанувальників цього мужнього авто налічує багатомільйонну армію. Чому японський виробник прийняв таке рішення – достеменно відомо тільки йому. Але проводжають Pajero теж з почестями: на знак цієї події розпочато спеціальний лімітований випуск версії моделі, названий як Final Edition, тобто – остаточне видання. Тираж становитиме всього 700 автомобілів, які з’являться виключно на внутрішньому ринку Японії наприкінці цього літа.

«Прощальна» серія Pajero буде створена на основі середньої комплектації Exceed (турбодвигун, дизель 3,2, автомат). Серед її особливостей – спеціально підібраний колір кузову пастельного тону, високої якості шкіра на сидіннях, підсвічуванні накладки на порогах дверей, а також – пам’ятні наклейки і таблички з індивідуальним номером авто в серії. В подарунок кожному власнику унікального автомобіля буде презентовано наручний годинник з логотипом Mitsubishi.

Що стосується оснащення, то кожне Pajero отримає бокові подушки та шторки безпеки, електропровід передніх сидінь, люк та рейлінг поверх кузову. Мінімальна ціна кожного авто даної версії стартує від 40,5 тисяч американських доларів, хоча додатково існує ще багатший та дорожчий варіант – Super Exceed ( від 44,3 тисяч доларів). Чи потрапить подібне авто в наші краї – питання дуже сумнівне. Надто лімітований тираж даного Pajero. Мабуть, виробник завбачливо його обмежив і зосередив продажі тільки на власній території. Хоча – хто його знає? Можливо, і українським шанувальникам Mitsubishi Pajero з’явиться нагода познайомитись з цією доволі унікальною та визначною серією.

Коротка довідка: перший Mitsubishi Pajero з’явився на світовому ринку в 1982 році. Всього вийшло 4 покоління моделі. Втішною новиною є те, що для зовнішніх ринків виробництво Pajero ще продовжать. Хоча в деяких країнах вона вже знята з продажу (наприклад, в Німеччині).

Mitsubishi Pajero Wagon – оренда авто в Києві

Якщо вам потрібно авто з надвисокою прохідністю, бездоганною надійністю, найвищим рівнем комфорту та безпеки – компанія РентДрайв рекомендує звернути увагу на позашляховик Mitsubishi Pajero (2009 р. в., 3 л/178 к.с., газ/бензин, автомат).

Хочете відчути себе учасником ралі – Pajero вам допоможе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *