Розваги в Чилі: клуби, дискотеки

Розваги в Чилі: клуби, дискотеки, кафе з живою музикою і бари

Чилійці люблять відпочивати і завжди готові розважитися. Сантьяго здатний запропонувати найрізноманітніші розваги – від традиційного театру і концертів класичної музики до хіп-хопу і нічних дискотек з танцями до ранку. І в цьому з ним не можуть змагатися інші міста Південної Америки. Кращі рок-групи світу обов’язково зупиняються в чилійській столиці під час всесвітніх турне. Великою популярністю користуються негаласливі бари, концерти традиційної музики і барвисті фольклорні фестивалі.

Клуби, дискотеки, кафе з живою музикою і бари

Великий вибір кращих в Південній Америці марок пива і вина, найрозвиненіша в світі культура піско – все це робить нічні заклади, від шикарних барів до відкритих до ранку дискотек, важливою частиною життя чилійців.

Кіно

Кіноіндустрія, сильно постраждала за часів правління Піночета, коли свобода слова була обмежена, оговталася від втрат, і класики чилійського кінематографа з числа чилійських режисерів, що емігрували свого часк, таких, як Патрісіо Гусман, Рауль Руїс і Сільвіо Кайоссі, знову стають популярними. Сучасні голлівудські фільми найчастіше демонструються з іспанськими субтитрами, хоча іноді і дублюються. Афішу можна знайти в будь-який щоденній газеті.

Інформація

У більшості міст з жвавим нічним життям і розвиненою індустрією розваг вам запропонують безкоштовні брошури та газети іспанською та англійською мовами з докладною афішею.

У Сантьяго, Вальпараїсо і Вінья-дель-Мар загляньте в газету “El Mercurio”. Відомості про події культурного життя можна знайти в журналі “Rocinaute”. Англомовна “Santiago Times” теж послужить хорошим джерелом інформації про розваги для спільноти експатріантів. У кіосках, кафе і ресторанах головних туристичних зон вам запропонують різноманітні брошури і путівники.

Бронювання місць

Замовляйте місця через свій готель або купуйте квитки в кіосках “Teleticket”, встановлених в більшості універсальних магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *