Wizz Air не буде йти з України, кажуть у Мінінфраструктури

Wizz Air не буде йти з України, кажуть у Мінінфраструктури

Угорська авіакомпанія Wizz Air фізично збереже свою українську дочірню компанію Wizz Air Ukraine (“Візз ейр Україна”). Про це журналістам повідомив перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер в п’ятницю.

За його словами про це йшлося в ході зустрічі з керівництвом авіакомпанії, ініційованої міністерством. “Візз ейр Україна” залишається, як тільки вони зрозуміють, що рівень ризиків для них знижений, вони цю компанію перезапустять”, – сказав він.

Крім того, за словами першого заступника міністра інфраструктури, Державіаслужба України вже переоформила дозволи на польоти в Польщу, Німеччину, Кіпр, ведуться переговори про польоти угорської компанії між Україною, Італією, Іспанією, для чого необхідні дозволи цих країн.

Як пояснив голова Державіаслужби Денис Антонюк, дозволи на польоти в Німеччину, Польщу та Кіпр переоформлені з “WizzAir Україна” на “WizzAir Hungary”.

“Поки на три країни (переоформили – примітка редактора). Щодо інших країн (Італія та Іспанія – примітка редактора) вони ще не присилали запитів”, – пояснив Антонюк.

Також міністерство пропонує компанії виконувати рейси зі Львова.

Крім цього, Шульмейстер повідомив, що угорський авіаперевізник буде виконувати рейси з Угорщини у Вільнюс і Софію, і також йдуть переговори про виконання нею рейсів з цих міст в Україну.

Як ми писали раніше Wizz Air заявила про ліквідацію української дочки з 20 квітня. Вісім із 16 існуючих рейсів вирішили скасувати, решта – передали угорському підрозділу Wizz Air.

Після цього міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що спробує переконати компанію залишитися в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *