Playboy вибрав найсексуальніші міста США

Playboy вибрав найсексуальніші міста США

Американське видання журналу Playboy склало рейтинг найсексуальніших міст Сполучених Штатів Америки (США). Як повідомляється на сайті видання, перше місце в списку зайняв Нью-Йорк, на другому виявився Лос-Анджелес, а на третьому — Чикаго.

При складанні списку враховувалися такі фактори, як кількість розважальних закладів на тисячу осіб, зручність переміщення містом (число компаній таксі) і середня кількість статевих актів, що здійснюються жителями міста на рік.

Крім того, у дослідженні представлені й інші відомості про сексуальні переваги американців. Наприклад, найчастіше службові романи трапляються у жителів Маямі – про дані відносини розповіли 46 відсотків респондентів, в Чикаго таких виявилося 40 відсотків, а в Нью-Йорку – 30 відсотків.

Найчастіше займаються сексом жителі Майамі – вони роблять це в середньому 160 разів на рік. Для порівняння, в Нью-Йорку, цей показник становить 138, а у Філадельфії — 99.

Самим асексуальним містом Сполучених Штатів респонденти назвали Детройт. Автори дослідження пояснюють це високим рівнем злочинності, огидною погодою і тучністю місцевих жителів.

Також Playboy склав рейтинг міст за специфічними видами сексу.

Грінвіч (штат Коннектикут) був названий кращим містом для секстингу (пересилання особистих інтимних фотографій за допомогою телефону, соцмереж або електронної пошти). Індіанаполіс (штат Індіана) виявився ідеальним місцем для онлайн-сексу, а каліфорнійський Ньюпорт Біч – для стриптизу по відеозв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *